Promocje

OLT GPON GTGOG 8xGPON Card (SFP C+)

OLT GPON GTGOG 8xGPON Card (SFP C+)

2 950,77 zł z VAT
2 900,00 zł
2 399,00 zł netto
zobacz produkt

ONU GPON F601 (1xGE, 1xGPON) (SC/UPC)

ONU GPON F601 (1xGE, 1xGPON) (SC/UPC)

164,02 zł z VAT
175,00 zł
133,35 zł netto
zobacz produkt

ONU GPON HG8010 (1xFE, 1xGPON) (SC/UPC)

ONU GPON HG8010 (1xFE, 1xGPON) (SC/UPC)

191,70 zł z VAT
190,00 zł
155,85 zł netto
zobacz produkt

ONU GPON HG8010H Huawei (1xGE, 1xGPON) (SC/APC)

ONU GPON HG8010H Huawei (1xGE, 1xGPON) (SC/APC)

158,18 zł z VAT
170,00 zł
128,60 zł netto
zobacz produkt

ONU GPON HG8110 (1xGE, 1xFX, 1xGPON) (SC/APC)

ONU GPON HG8110 (1xGE, 1xFX, 1xGPON) (SC/APC)

222,63 zł z VAT
225,00 zł
181,00 zł netto
zobacz produkt

ONU GPON HG8240 (4xGE, 1xGPON) (SC/UPC)

ONU GPON HG8240 (4xGE, 1xGPON) (SC/UPC)

267,46 zł z VAT
265,00 zł
217,45 zł netto
zobacz produkt

ONU GPON HG8240H (4xGE, 2xFX, 1xGPON, 1xUSB) (SC/UPC)

ONU GPON HG8240H (4xGE, 2xFX, 1xGPON, 1xUSB) (SC/UPC)

277,93 zł z VAT
275,00 zł
225,96 zł netto
zobacz produkt

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl