Moduły QSFP+ 40G
Opcje przeglądania :
Rodzaj złącza
LC
LC/UPC
MPO/MPT
QSFP28
SC
Transmisja
100G
10G
155M
1G
40G
4G
622M
Typ modułu
CFP
CFP2
GBIC
QSFP+
QSFP28
SFP
SFP+
X2
XENPAK
XFP

Towar dnia

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl