Opcje przeglądania :
Długość
0.5-3M
15-50M
5-10M
>50M
Ilość włókien
1 (Simplex)
2 (Duplex)
>2 (Multipatchcord)
Klasa jakości złączy
Klasa GOLD
Klasa SILVER
Rodzaj złącza - 1 strona
FC/APC
FC/UPC
LC/APC
LC/UPC
MPO (F)
MTRJ (F)
SC/APC
SC/UPC
ST/UPC
Rodzaj złącza - 2 strona
FC/APC
FC/UPC
LC/APC
LC/UPC
MPO (F)
MTRJ (F)
SC/APC
SC/UPC
ST/UPC
Typ włókna
ARMOURED SM G.657A2
AirFlow SM G.657A2 (80M SPAN)
MM OM1
MM OM2
MM OM3
MM OM4
SM G.652D
SM G.657A2
SM G.657B3

Towar dnia

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl