Patchcordy światłowodowe
Opcje przeglądania :
Długość
0.5-3M
15-50M
5-10M
>50M
Ilość włókien
1 (Simplex)
2 (Duplex)
>2 (Multipatchcord)
Klasa jakości złączy
Klasa GOLD
Klasa SILVER
Rodzaj złącza - 1 strona
FC/APC
FC/UPC
LC/APC
LC/UPC
MPO (F)
MTRJ (F)
SC/APC
SC/UPC
ST/UPC
Rodzaj złącza - 2 strona
FC/APC
FC/UPC
LC/APC
LC/UPC
MPO (F)
MTRJ (F)
SC/APC
SC/UPC
ST/UPC
Typ włókna
ARMOURED SM G.657A2
AirFlow SM G.657A2 (80M SPAN)
MM OM1
MM OM2
MM OM3
MM OM4
SM G.652D
SM G.657A2
SM G.657B3

Towar dnia

Ściągacz izolacji z nożem hakowym Rubicon (8-28mm)

Cena: 169,09 zł z VAT
137,47 zł netto
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl