• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

GBIC Dual OPTEC, 1.25G, MM SC, 550m, TX850 (GBIC-SX-MM)

GBIC Dual OPTEC, 1.25G, MM SC, 550m, TX850 (GBIC-SX-MM)

Producent: OptecDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: GB1G-DF-MM-001-SC-TX85Zapytaj o produkt

100,25 zł z VAT
81,50 zł netto
przechowalnia

Port 2 x 1,25 Gbps SC MM
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg portu 550 m
Okablowanie portu 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ modułu GBIC
Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
nie

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl