• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

OADM BiDi OPTO, Add XXXXnm, Drop XXXXnm, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

OADM BiDi OPTO, Add XXXXnm, Drop XXXXnm, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: OADM BiDi-XX/XX-RING-MZapytaj o produkt

445,52 zł z VAT
362,21 zł netto
przechowalnia

OADM BiDi, Add XXXXnm, Drop XXXXnm, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX) - Dostępne dowolne długości fali, według zapotrzebowania klienta. Najpopularniejsze kombinacje długości fal dostępne są od ręki - prosimy o kontakt z działem handlowym, przed złożeniem zamówienia, w celu potwierdzenia dostępności konkretnej kombinacji długości fal.

 Przykładowa konfiguracja : 

Working Wavelenght TX 
(Długość robocza fali TX) 

 1430

 (dowolne długości fal na zamówienie) 

Working Wavelenght RX 
(Długość robocza fali RX) 

 1450

 (dowolne długości fal na zamówienie)

Type of fiber 
(Typ światłowodu) 

 SingleMode G.657A (2.0mm 1m Cable)

Insertion Loss 

(Tłumienność - nie licząc strat w złączach) 

 < 1.2 dB

Channel Isolation Adjacent 

(Izolacja kanałów sąsiadujących) 

 > 30 dB

Channel Isolation Non-adjacent 

(Izolacja kanałów niesąsiadujących) 

 > 40 dB

Directivity 
(Kierunkowość) 

 > 50 dB

Return Loss 
(Straty odbiciowe) 

 > 50 dB

Working temperature 

(Temperatura pracy) 

 -40 do +85 °C

Connector Type 
(Typ złącza) 

 LC/UPC

Mounting Dimensions 
(Wymiary montażowe) 

 Plastic Box (100x80x10mm)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl