• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

12x Pigtail OPTO LC/UPC, SM G657A2, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)

12x Pigtail OPTO LC/UPC, SM G657A2, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: P12x-LCU-SMG657A-2-BOXZapytaj o produkt

98,28 zł z VAT
79,90 zł netto
przechowalnia

12 x Pigtail OPTO LC/UPC, SM G657A2, 2 M (12 colours) (Box) – zestaw 12 pigtaili światłowodowych o  standardzie  włókna: ITU-T G.657A2 oraz długości 2m. Zastosowanie kodowania barwnego EIA/TIA-598 dla powłoki 0.9mm znacznie usprawnia prace spawalnicze z kablami posiadającymi włókna o tym samym kodowaniu. 
Pigtaile z włóknem G657A2 można stosować w instalacjach wymagających zredukowanego promienia gięcia przy jednoczesnym zachowaniu stałego - niskiego poziomu tłumienności. 
Pigtail boxy znajdują zastosowanie w budowie sieci światłowodowych ostatniej mili FTTx, montowane w przełącznicach, skrzynkach oraz w szafach rackowych. 


Dane:
- Złącze: LC/UPC
- Standard włókna: ITU-T G.657A2
- Długość: 2m
- Kodowanie barwne: EIA/TIA-598 dla powłoki 0.9mm
- Ilość: 12 sztuk


Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.


Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl