• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

GBIC Dual OPTEC, 1.25G, SM SC, 120km, TX1550 (GBIC-ZX-SM)

GBIC Dual OPTEC, 1.25G, SM SC, 120km, TX1550 (GBIC-ZX-SM)

Producent: OptecDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: GB1G-DF-SM-120-SC-TX55Zapytaj o produkt

1 071,55 zł z VAT
871,18 zł netto
przechowalnia

Port 2x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 120 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Typ modułu GBIC
Okres gwarancji
36 miesięcy

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl