• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

SFP WDM OPTEC, 1.25G, MM SC, 2km/1km, TX1310/RX1550

SFP WDM OPTEC, 1.25G, MM SC, 2km/1km, TX1310/RX1550

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: SFP1G-WDM-MM-002-SC-TX31Zapytaj o produkt

128,14 zł z VAT
104,18 zł netto
przechowalnia

Port 1x 1,25 Gbps SC MM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 2/1km
Okablowanie portu 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji
36 miesięcy

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl