• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Miernik mocy optycznej Grandway FHP2P01 PON 1310/1490/1550nm

Miernik mocy optycznej Grandway FHP2P01 PON 1310/1490/1550nm

Producent: GrandwayDostępność: Dostępny

Kod produktu: MMO-FHP2P01-PONZapytaj o produkt

1 602,15 zł z VAT
1 302,56 zł netto
przechowalnia



Miernik mocy optycznej Grandway FHP2P01 PON 1310/1490/1550nm
 - to wysokiej jakości poręczny miernik mocy optycznej PON - odnajduje zastosowanie w systemach sieci APON, BPON, EPON oraz technologii GPON. Został zaprojektowany by w szybki i łatwy sposób zaspokoić potrzeby szybkiego rozwoju rynku FTTX w technologii paswnej sieci optycznej. Daje możliwość wykonania pomiaru sygnału na trzech falach (1310/1490/1550nm), potrzebnych do realizacji usługi Triple-Play (TV, Internet, Telefon) za pomocą jednego łącza abonenckiego. Użyteczny przy aktywacji usług, rozwiązywaniu problemów jak i konserwacji samej sieci. Prosty w obsłudze, z dużą dokładnością pomiarów, sprawia że praca z tym urządzeniem przebiega szybko i sprawnie.

Podstawowe informacje:
- Dwa porty - 1310nm upstream, 1490/1550nm downstream
- Pamięć do 900 pomiarów, komunikacja z komputerem poprzez port USB
- Oprogramowanie umożlwiające generowanie raportów
- Funkcja PASS/FAIL, 10 programowalnych przez użytkownika progów
- Adapter SC/PC
- Zasilanie: 2xAA
- Czytelny wyświetlacz
- Waga urządzenia: 0.25kg (bez baterii)
- Wymiary: 166x76x42mm


Manual-EN:   Karta-PL: 

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl