• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

OTDR Grandway FHO5000-D35 (1310/1550nm, 35/33dB)

OTDR Grandway FHO5000-D35 (1310/1550nm, 35/33dB)

Producent: GrandwayDostępność: Dostępny

Kod produktu: OTDR-FHO5000-D35Zapytaj o produkt

13 719,28 zł z VAT
11 153,89 zł netto
przechowalnia


Reflektometr Optyczny (OTDR) Grandway serii FHO5000
jest przedstawicielem nowej, ulepszonej generacji urządzeń pomiarowych, która świetnie sprawdza się przy pomiarach światłowodowcyh i wykrywaniu błędów w systemach budowy i komunikacji sieci optycznych. Urządzenie zostało stworzone z dużą dbałością o każdy detal, dzięki czemu jest solidnie wykonane oraz funkcjonalne. Podsumowując urządzenie jest łatwe w użyciu, wielofunkcyjne oraz spełnia oczekiwania międzynarodowych standardów technologii światłowodowej.

Główne cechy:
- 2 Fale SM: 1310/1510nm, 35/33dB.
- 4GB wbudowanej pamięci. 
- Porty optyczne FC/UPC.
- Przystosowany do pracy w trudnych warunkach.
- Niewielka waga.
- 7" calowy kolorowy wyświetlacz TFT-LCD posiadający powłokę antyrefleksyjną, wraz z dotykowym ekranem.
- Dostępny również w opcji z modułem pomiarowym PON online (1625nm na aktywnym włóknie, z możliwością pomiaru przez splitter)
- Możliwa opcja modułu pomiarowego MMF (850/1300nm).
- Intuicyjne menu.
- Poręczny, przyjemny w użytkowaniu.
- VFL (wizualny lokalizator uszkodzeń).
- LS (źródło światła) na falach 1310nm i 1550nm z łatwą regulacją mocy.

Manual-EN:   Karta-PL

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl