• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

OTDR Grandway FHO5000-T40F (1310/1550/1625nm, 40/38/38dB with Filter for 1625nm)

OTDR Grandway FHO5000-T40F (1310/1550/1625nm, 40/38/38dB with Filter for 1625nm)

Producent: GrandwayDostępność: Dostępny

Kod produktu: OTDR-FHO5000-T40FZapytaj o produkt

21 322,11 zł z VAT
17 335,05 zł netto
przechowalnia


Reflektometr Optyczny (OTDR) Grandway FHO5000-T40F
 jest przedstawicielem nowej, ulepszonej generacji urządzeń pomiarowych, która świetnie sprawdza się przy pomiarach światłowodowcyh i wykrywaniu błędów w systemach budowy i komunikacji sieci optycznych. Urządzenie zostało stworzone z dużą dbałością o każdy detal, dzięki czemu jest solidnie wykonane oraz funkcjonalne. Podsumowując urządzenie jest łatwe w użyciu, wielofunkcyjne oraz spełnia oczekiwania międzynarodowych standardów technologii światłowodowej.

Główne cechy:
- 3 Fale SM: 1310/1510/1625nm, 40/38/38dB z filtrem dla 1625nm.
- 4GB wbudowanej pamięci. 
- Porty optyczne FC/UPC.
- Przystosowany do pracy w trudnych warunkach.
- Niewielka waga.
- 7" calowy kolorowy wyświetlacz TFT-LCD posiadający powłokę antyrefleksyjną, wraz z dotykowym ekranem.
- Moduł pomiarowy PON online (1625nm na aktywnym włóknie, z możliwością pomiaru przez splitter).
- Możliwa opcja modułu pomiarowego MMF (850/1300nm).
- Możliwość zakupu z modułem OPM (miernik mocy optycznej) z pomiarem na falach 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm.
- Intuicyjne menu.
- Poręczny, przyjemny w użytkowaniu.
- VFL (wizualny lokalizator uszkodzeń).
- LS (źródło światła) na falach 1310nm, 1550nm oraz 1625nm z łatwą regulacją mocy.

Manual-EN:   Karta-PL

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl