• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONU GPON FX660 SIXPON (4xGE, 2xFX, 1xGPON, 1xWIFI (BGN), 2xUSB) (SC/APC)

ONU GPON FX660 SIXPON (4xGE, 2xFX, 1xGPON, 1xWIFI (BGN), 2xUSB) (SC/APC)

Producent: SIXPONDostępność: Dostępny

Kod produktu: FX660-APC-SIXPONZapytaj o produkt

202,95 zł z VAT
323,26 zł
165,00 zł netto
przechowalnia

ONU GPON FX660 SIXPON - to nowy rodzaj urządzeń GPON ONT, które sprawdzają się w sieciach  FTTB/FTTH/FTTO z dostepem ONT. Wspierając tym samym szybkość czystego sygnału danych, video streaming, VoIP. Obsługuje standardowe OMCI (OpenMenager Client Instrument). Może dostarczyć transfer do 1.25Gbps uplink oraz do 2.5Gbps downlink. Posiada wbudowaną antenę WIFi oraz przycisk WPS, dzięki któremu może w szybki sposób utworzyć połączenie WiFi z innym urządzeniem. Oferuje prędkość transmisji bezprzewodowej do 300Mbps. Urządzenie wyposażone jest kolejno w jeden port wejścia optycznego GPON na konektor SC/APC, dwa porty telefoniczne VoIP (RJ11), cztery porty gigabitowe (RJ45) wspierające auto negocjację, dwa porty USB, jedno wejście moniturujące stan zasilacza awaryjnego (UPS)

Urządzenia klienckie SIXPON są przede wszystkim kompatybilne z jednostkami centralnymi OLT innych światowych producentów, między innymi z urządzeniami producentów takich jak ZTE, Huawei, Dasan.
Onu SIXPON FX660 wyposażono w bardzo dobrej klasy chipset: BCM68380_B0 o wysokich parametrach: MIPS: 600MHz, DDR: 533Mhz, Bus: 240MHz.

Instrukcja obsługi: 

W skład z urządzeniem wchodzi: 
-Zasilacz sieciowy DC 12V, 1.5A
-Kabel Ethernet RJ45

 Power supply 12V, 1.5A
 Power consumption (full loaded)   ≤15W
 Outline dimensions (WxDxH) 245x145x40mm
 Weight 0.4kg
 Environmentalreguirements Working temperature: -5ºC~45ºC
 Storage temperature:  -40ºC~70ºC
 Working humidity:  5%~90%
 Storage humidity: 5%~95%
 Ethernet Standard: IEEE802.3
 IEEE802.3au
 IEEE802.3x
 Interface: 4xGE(10/100/1000BASE-T RJ45)
 Auto negotiation
 Auto MDI/MDIX
 Gpon Speed Downlink: 2.5Gbps
 Uplink: 1.25Gbps
 Connector SC/APC, pigtail
 Standard  ITU-T G.984.2,Class B+
 Power level Downlink
 -Wavelength: 1490nm
 -Sensitivity: -28dBm
 -Saturation: -8dBm
 Uplink
 -Wavelength: 1310nm
 -TX power:0.5~5dBm
 Fiber G.652 SingleMode Fiber
 WIFI Antenna 2x2, 2dBi /5dBi, internal antenna
 EIRP Max 25dBm
 VoIP REN Max 5REN
 Connector 2x RJ11
 Ringing  65V RMS ringingvoltage
 USB 2x 1A for each port



Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl