• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON FX601 SIXPON (1xGE, 1xGPON) (SC/UPC)

ONT GPON FX601 SIXPON (1xGE, 1xGPON) (SC/UPC)

Producent: SIXPONDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: FX601-UPC-SIXPONZapytaj o produkt

227,39 zł z VAT
184,87 zł netto
przechowalnia

ONT GPON FX601 SIXPON - to małych rozmiarów i wagi nowy rodzaj urządzeń GPON ONT, które sprawdzają się w sieciach  FTTB/FTTH/FTTO z dostepem ONT. Wspierając tym samym szybkość czystego sygnału danych. Obsługuje standardowe OMCI (OpenMenager Client Instrument). Może dostarczyć transfer do 1.25Gbps uplink oraz do 2.5Gbps downlink. Urządzenie wyposażone jest kolejno w jeden port wejścia optycznego GPON na konektor SC/UPC, jeden port gigabitowy (RJ45) wspierające auto negocjację.

Urządzenia klienckie SIXPON są przede wszystkim kompatybilne z jednostkami centralnymi OLT innych światowych producentów, między innymi z urządzeniami producentów takich jak ZTEHuaweiDasan.

Instrukcja obsługi: 

W skład z urządzeniem wchodzi: 

-Zasilacz sieciowy DC 12V, 0.3A
-Kabel Ethernet RJ45

Power supply12V, 0.3A
Power consumption (fully loaded)≤6W
Outline dimensions (WxDxH)130x90x34.5mm
Weight0.15kg
Enviromental requiremensWorking temperature: 0ºC~50ºC
Storage temperature: -40ºC~70ºC
Working humidity: 5%~90%
Storage humidity: 5%~95%
EthernetStandardIEEE802.3
IEEE802.3au
IEEE802.3x
Interface1xGE(10/100/1000BASE-T RJ45)
Auto negotiation
Auto MDI/MDIX
GPONSpeedDownlink: 2.5Gbps
Uplink: 1.25Gbps
ConnectorSC/UPC, pigtail
StandardITU-T G.984.2, Class B+
Power levelDownlink:
- Wavelength: 1490nm
- Sensitivity: -28dBm
- Saturation: -8dBm
Uplink
- Wavelength: 1310nm
- TX Power: 0.5~5dBm
FibreG.652 SingleMode Fibre

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl