Towar dnia

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli
  • Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

SFP Dual OPTEC, 155M, MM LC, 2km, TX1310

SFP Dual OPTEC, 155M, MM LC, 2km, TX1310

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: SFP155M-DF-MM-002-LC-TX31Zapytaj o produkt

104,56 zł z VAT
85,01 zł netto
przechowalnia

 

Port 2x 155 Mbps LC MM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 2km
Okablowanie portu 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji 36 miesięcy

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl