• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC, 50M

OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC, 50M

Producent: OptixDostępność: 48h

Kod produktu: GS-SCA-SCA-SM657A-50-AIRZapytaj o produkt

73,11 zł z VAT
59,44 zł netto
przechowalnia

Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC: Wysokiej jakości Patchcord w wersji Simplex (jednowłóknowej), w swej budowie oparty na bazie popularnego kabla OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 1x9/125 ITU-T G.657A2. Całkowicie dielektryczny, przeznaczony do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Płaszcz patchcordów wykonany jest z wysokiej jakości Poliuretanu, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na szkodliwe czynniki atmosferyczne (promieniowanie UV, wysokie / niskie temperatury) oraz uszkodzenia mechaniczne, jednocześnie zachowując wysoką elastyczność.  Medium transmisyjnym jest jednomodowe włókno światłowodowe w standardzie G657A2, które umożliwia stosowanie małego promienia gięcia (do 7,5 mm). Całość konstrukcji została wzmocniona włóknami aramidowymi (elementem nośnym w instalacjach napowietrznych), umożliwiając instalację na słupach / przęsłach rozmieszczonych w dużych odległościach.  





Datasheet
:



OPTIX AirFlow DROP -  został wyposażony w wyselekcjonowane prefabrykowane konektory klasy GOLD o najlepszych parametrach. 





Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl