• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Źródło światła OLS-H35 Light Source -7dBm 1310/1550nm

Źródło światła OLS-H35 Light Source -7dBm 1310/1550nm

Producent: TRIBRERDostępność: Dostępny

Kod produktu: ZS-OLS-H35-7-1310/1550Zapytaj o produkt

874,59 zł z VAT
711,05 zł netto
przechowalnia

Źródło światła OLS-H35 Light Source -7dBm 1310/1550nm - Urządzenie umożliwia przeprowadzanie symulacji syngału optycznego na konkretnej fali - 1310nm lub 1550nm. Zostało wyposażone także w możliwość modulacji fal na 270Hz, 1KHz oraz 2KHz.

Zalety: 

- niewielkich rozmiarów
- poręczny
- uniwersalne zastosowanie
- nie wyślizguje się z dłoni
- łatwy w użyciu 
- podstawka pod korpus
- wymienny adapter SC/UPC

Długość fali:1310nm/1550nm
Stabilizacja:-
Moc wyjściowa:>-7dBm @ 1310nm/1550nm
Modulacja:270Hz, 1KHz, 2KHz
Złącze: FC/PC + dodatkowy adapter SC/UPC
Automatyczne wyłączanie zasilania:

podczas 10 minutowej bezczynności (z możliwością wyłączenia), słaby poziom baterii  

Ładowanie baterii: Nie
Zasilanie: 3 baterie AA 1,5V 
Rozmiar (H*W*D): 190x100x48mm 
Waga: 300g
Temperatura przechowywaniaŁ-20 -- +70 ℃
Temperatura pracy:-10 ~ +60 ℃

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl