• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

GBIC CWDM OPTEC, 1.25G, SM SC, 80km, TX1530

GBIC CWDM OPTEC, 1.25G, SM SC, 80km, TX1530

Producent: OptecDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: GB1G-CWDM-SM-080-SC-TX53Zapytaj o produkt

545,46 zł z VAT
443,46 zł netto
przechowalnia

    

Port 2x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX 1530 nm
Długość fali RX otwarta
Zasięg portu 28dB (80 km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
             Coarse Wave Division Multiplexing (CWDM) tak
Typ modułu GBIC
Okres gwarancji
36 miesięcy

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl