• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

CWDM Mux/Demux OPTO, 10CH(nm) + Exp + Mon, 5 transmissions/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

CWDM Mux/Demux OPTO, 10CH(nm) + Exp + Mon, 5 transmissions/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

Producent: OptoDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: CWDM-CH10-43-61-LCU-ABSZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Długość robocza fali TX

1430, 1450, 1470, 1490, 1510,  (dowolne długości fal na zamówienie)

Długość robocza fali RX

1530, 1550, 1570, 1590, 1610, (dowolne długości fal na zamówienie)

Liczba kanałów

10 kanałów, 10 długości fali, 5 transmisje (1 włókno) +Com +Exp +Mon

Typ światłowodu

SingleMode (2.0mm 1m Cable)

Insertion Loss (nie licząc strat w złączach)

< 2,4 dB

Channel Isolation (Adjacent - przyległe)

> 30 dB

Channel Isolation (Non-adjacent - nie przyległe)

> 45 dB

Directivity

> 50 dB

Return Loss

> 45 dB

Temperatura pracy

-20 do +70 °C

Typ złącza

10 szt. LC/UPC + 3 szt. LC/UPC

Wymiary montażowe

Plastic Box (100x80x10mm)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl