• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

Patchcord ConnLink GOLD SC/UPC-SC/UPC, SM G657A2, DUPLEX, 1M

Patchcord ConnLink GOLD SC/UPC-SC/UPC, SM G657A2, DUPLEX, 1M

Producent: ConnLinkDostępność: Dostępny

Kod produktu: GS-SCU-SCU-SM657A-1Zapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

ConnLink GOLD - marka wyselekcjonowanej grupy komponentów światłowodowych spełniających warunki norm klasy PREMIUM, czyli charakteryzujące się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi. Zastosowanie powłoki LS0H gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni.

Nasze patchcordy występują w 3 standardach włókien jednomodowych:


- G.652D z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 30mm

- G.657A2 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 7,5mm

- G.657B3 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 5mm


Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LS0H o średnicy 3mm. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania. 






                                                                                                 

Datasheet:

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl