• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

SIXPON GPON ONU FX601R (1*ETH, Router)(1xGE)

SIXPON GPON ONU FX601R (1*ETH, Router)(1xGE)

Producent: SIXPONDostępność: Dostępny

Kod produktu: ONU-SIXPON-FX601RZapytaj o produkt

146,37 zł z VAT
192,41 zł
119,00 zł netto
przechowalnia

SIXPON GPON ONU FX601R (1*ETH, Router)(1xGE) - to małych rozmiarów i wagi nowy rodzaj urządzeń GPON ONT, które sprawdzają się w sieciach  FTTB/FTTH/FTTO z dostepem ONT. Wspierając tym samym szybkość czystego sygnału danych. Obsługuje standardowe OMCI (OpenMenager Client Instrument). Może dostarczyć transfer do 1.25Gbps uplink oraz do 1.25Gbps downlink. Urządzenie wyposażone jest kolejno w jeden port wejścia optycznego GPON na konektor SC/APC, jeden port gigabitowy (RJ45) wspierające auto negocjację. Posiada ponadto wbudowaną funkcję Routera. 

Urządzenia klienckie SIXPON są przede wszystkim kompatybilne z jednostkami centralnymi OLT innych światowych producentów, między innymi z urządzeniami producentów takich jak ZTE, Huawei, Dasan.

Instrukcja obsługi: 

W skład z urządzeniem wchodzi: 

-Zasilacz sieciowy DC 12V, 0.3A
-Kabel Ethernet RJ45

 Power supply 12V, 0.5A
 Power consumption (full loaded)   ≤6W
 Outline dimensions (WxDxH) 130x102x31.5mm
 Weight 0.15kg
 Environmentalreguirements Working temperature: -10ºC~50ºC
 Storage temperature:  -10ºC~55ºC
 Working humidity:  5%~95%
 Storage humidity: 5%~95%
 Ethernet Standard: IEEE802.3
 IEEE802.3au
 IEEE802.3x
 Interface: 1xGE(10/100/1000BASE-T RJ45)
 Auto negotiation
 Auto MDI/MDIX
 Gpon Speed Downlink: 1.25Gbps
 Uplink: 1.25Gbps
 Connector SC/APC, pigtail
 Standard  ITU-T G.984.2,Class B+
 Power level Downlink
 -Wavelength: 1490nm
 -Sensitivity: -28dBm
 -Saturation: -8dBm
 Uplink
 -Wavelength: 1310nm
 -TX power:0.5~5dBm
 Fiber G.652 SingleMode Fiber

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl