• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

SFP+ OPTEC, 10G, MM LC, 300m, TX850, DDM (SFP-10GBASE-SR)

SFP+ OPTEC, 10G, MM LC, 300m, TX850, DDM (SFP-10GBASE-SR)

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: SFP+10G-DF-MM-001-LC-TX85Zapytaj o produkt

96,89 zł z VAT
78,77 zł netto
przechowalnia

Port 2x 10 Gbps LC MM
Długość fali TX 850
Długość fali RX 850
Zasięg portu 300m
Okablowanie portu 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*) tak
Typ modułu
SFP+
Okres gwarancji
36 miesięcy

DDM - Digital Diagnostic Monitor (kompatybilne z Cisco DOM – Digital Optical Monitoring). Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.
Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

 

Moduł może być stosowany jako zamiennik:

Finisar FTLF8528P2BCV
Cisco SFP-10G-SR
Merge Optics TRX10GVP2010
Opnext TRS2000EN
Avago AFBR-700SDZ
JDSU PLRXPL-VC-S43-21-

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl