• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Patchcord ConnLink GOLD FLEX SC/APC-SC/APC, SM G657B3, SIMPLEX, 5M

Patchcord ConnLink GOLD FLEX SC/APC-SC/APC, SM G657B3, SIMPLEX, 5M

Producent: ConnLinkDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: GS-SCA-SCA-SM657B3-5Zapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

ConnLink GOLD FLEX- marka wyselekcjonowanej grupy komponentów światłowodowych spełniających warunki norm klasy PREMIUM, czyli charakteryzujące się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi.

Wykorzystanie włókna w standardzie ITU-T G.657B3 umożliwia instalacje w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia (nawet do 5mm) takich jak mufy, przełącznice, wąskie koryta kablowe czy załamania tras kablowych. Zastosowanie powłoki LS0H gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania. Otulina patchcordów flex standardowo występuje w kolorze fioletowym, średnica powłoki wynosi 2,8mm. Patchcord w wersji SIMPLEX.

Odporność na zgniatanie (długotrwałe) : 100 [N/10cm] 
Odporność na zgniatanie (krótkotrwałe) : 500 [N/10cm]

Nasze patchcordy występują w 3 standardach włókien jednomodowych:
- G.652D z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 30mm
- G.657A2 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 7,5mm
- G.657B3 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 5mm




                                                                                                 

Datasheet:

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl