• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

SFP Dual OPTEC, 1.25G, SM LC, 22dB (40km), TX1310 (GLC-ZX-SM)

SFP Dual OPTEC, 1.25G, SM LC, 22dB (40km), TX1310 (GLC-ZX-SM)

Producent: OptecDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: SFP1G-DF-SM-040-LC-TX31Zapytaj o produkt

189,14 zł z VAT
153,77 zł netto
przechowalnia

Port 2 x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 40 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ modułu SFP

 

Moduł może być stosowany jako zamiennik:

Cisco GLC-LH-SM

3Com 3CSFP92

Huawei SFP-1310nm-1000BASE-LX

Nortel AA1419015
Foundry E1MG-LX
Enterasys MGBIC-LC09
Netgare AGM732F
Edge-Core ET4201-LX
Juniper JX-SFP-1GE-LX
Alcatel SFP-GIG-LX
D-Link DEM-310GT
ALLIED AT-SPLX10
Extreme Networks 10052
HP J4859B J4859A J4859C
RIVERSTONE SFPGE-19
Blackbox LBG200C-SLC
AVAYA 108873258
Linksys MGBLX1
PacketFront SFP-1000BASE-LX
Intel TXN22120
Marconi SFP-GE-LXLC
DELL 1000-LXspan>
ZTE SFP-GE-S10K
ZyXEL SFP-LX-10
MiLan MIL-SFP-LX10
Brocade XBR-000077
Planet MGB-LX
SMC SMCBGLSCX1
TrendNET TEG-MGBS10
Telco BTI-MGBIC-GLX-LC
H3C SFP-GE-LX-SM1310-A

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl