• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

CWDM Mux/Demux OPTO, 8CH(nm), 4 transmissions/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

CWDM Mux/Demux OPTO, 8CH(nm), 4 transmissions/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: CWDM-8CH-4T1F-LCU-ABSZapytaj o produkt

1 435,27 zł z VAT
1 166,89 zł netto
przechowalnia

Długość robocza fali TX

1310, 1330, 1350, 1370 (dowolne długości fal na zamówienie)

Długość robocza fali RX

1390, 1410, 1430, 1450 (dowolne długości fal na zamówienie)

Liczba kanałów

8 kanałów, 8 długości fali, 4 transmisje (1 włókno)

Typ światłowodu

SingleMode (2.0mm 1m Cable)

Insertion Loss (nie licząc strat w złączach)

< 2,5 dB

Channel Isolation (Adjacent - przyległe)

> 30 dB

Channel Isolation (Non-adjacent - nie przyległe)

> 45 dB

Directivity

> 50 dB

Return Loss

> 50 dB

Temperatura pracy

-20 do +70 °C

Typ złącza

8 szt. LC/UPC + 1 szt. LC/UPC

Wymiary montażowe

Plastic Box (100x80x10mm)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl