• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Receiver Vision G9020NC 26-62nm SC/APC RF AGC +2/-20dBm

Receiver Vision G9020NC 26-62nm SC/APC RF AGC +2/-20dBm

Producent: VisionDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: G9020NCZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Receiver Vision G9020NC 26-62nm SC/APC RF AGC +2/-20dBm odbiornik optyczny typu FTTH, produkt o wysokiej czułości odbioru tuby optycznej oraz specjalnym układzie dopasowującym o niskim poziomie zakłóceń. Niezależnie od tego, czy używany jest w telewizji analogowej, czy telewizji cyfrowej, ma wysoką czułość odbioru i dobry współczynnik zniekształceń intermodulacyjnych, wyposażony w AGC (automatyczna regulacja wzmocnienia) -  układ samoczynnie regulujący współczynnik wzmocnienia napięciowego wzmacniacza, stosowany np. w odbiornikach radiowych i telewizyjnych. 


Wyjaśnienie typów:
G90..NC: obsługiwane długości fali 1260 ~ 1620nm. 
G90..WD: wbudowany CWDM, obsługiwane długości fali 1540~1560nm, przekazywana długość fali 1310/1490nm.
G90..WF: wbudowany filtr 1310/1490nm, obsługiwane długości fali 1540~1560nm


Długość fali(nm)1260~1620
1540~1560WF/WD
Wyjście optyczne(nm)1310, 1490WD
Optyczny zakres wejściowy(dBm)+2~-10Telewizja analogowa
+2~-18Telewizja cyfrowa
Straty powrotne(dB)≥45
Pasmo(MHz)47~862
Płaskość(dB)±0.75
Zakres automatycznej regulacji wzmocnienia0--9dBmPin:-7.0~+2.0dBm
Postać automatycznej regulacji wzmocnienia(dB)≤±0.5
Poziom wyjściowy(dBuv)≥79Pin:0~-9.0dBm
≥75Pin:0~-9.0dBm
Kontrola poziomu wyjściowego(dB)0-20MGC
Straty powrotne(dB)≥1447-862MHz
Impedancja wyjściowa(Ω)75
CNR(dB)≥51Pin=-2dBm
CTB(dB)≥61Pin=-2dBm
CSO(dB)≥60Pin=-2dBm
Napięcie zasilania(V)+5VDC
Pobór mocy(W)≤3+DC5V,250mA
Temperatura pracy(℃)-20~+60
Wymiary obudowy(mm)79*98*25.5

Digital TV test data     ( Pin=+2.0dBm ~ -20.0dBm )
ModelG9019/20
Pin(dBm)Vo(dBμV) with AGCMER
+2.084.636.2
+1.082.636.1
+0.080.836.2
-1.079.936.1
-2.079.936.1
-3.080.336.4
-4.079.136.1
-5.079.836.0
-6.079.436.0
-7.079.835.6
-8.078.935.4
-9.078.634.7
-10.075.734.9
-11.073.234.2
-12.069.232.2
-13.069.332.6
-14.067.630.9
-15.065.529.5
-16.064.128.4
-17.061.526.1
-18.057.323.5
-19.054.721.9
-20.056.121.3


Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl