• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONU GPON HG8247H Huawei (4xGE, 2xFX, 1xCATV, WIFI, 1xUSB, 1xGPON) (SC/APC)

ONU GPON HG8247H Huawei (4xGE, 2xFX, 1xCATV, WIFI, 1xUSB, 1xGPON) (SC/APC)

Producent: HuaweiDostępność: Dostępny

Kod produktu: HG8247H-APC-HuaweiZapytaj o produkt

367,07 zł z VAT
380,00 zł
298,43 zł netto
przechowalnia

ONU GPON HG8247H Huawei  - urządzenie ONT wyposażone w 4 porty Ethernet Gigabitowe, 2 porty telefoniczne, 1 port CATV, 1 port GPON klasy B+, 1 port USB. Ponadto wyposażone w przycisk WPS. Może transmitować sieć bezprzewodową, jest zgodne ze standardami IEEE 802.11 B/G/N.
Został wyposażony w funkcje zabezpieczające takie jak firewall oraz filtrowanie oparte na adresach MAC/UP/URL. 
Zostało tak skonstruowane by obniżyć maksymalny pobór mocy który wynosi 18W. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH. 

Urządzenia z polskiego kanału dystrybucji Huawei.

Dane: 
wymiar: 
- 220.0x160.0x32.0mm
- 220.0x160.0x94.0mm z rozłożonymi antenami
Waga:- 900g

W skład z urządzeniem wchodzi:
- Zasilacz sieciowy DC 12V, 2.0A
- Kabel Ethernet RJ45 

Zastosowanie i funkcje: 
- sieć bezprzewodowa w domu/biurze- transmisja audio i video- wifi zgodne z IEEE802.11b/g/n z prędkością do 300Mbps
- 4 portów Ethernet GE
- 2 porty FX
- 1 port CATV 
- 1 port USB
- port GPON (SCA)
- wsparcie dla WPS
- wsparcie dla automatycznego wyszukiwania kanału dla transmisji WIFI
- wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
- wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS) i wsparcie dla usługi No-IP
- wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ, zapory sieciowej (firewall)

Datasheet : 

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl