• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Splitter FBT 1x2 40/60 (1310/1490/1550nm), SM G657A1 0.9mm, SC/APC (STEEL BOX)

Splitter FBT 1x2 40/60 (1310/1490/1550nm), SM G657A1 0.9mm, SC/APC (STEEL BOX)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: SO-FBT1x02-40/60-SCA-657AZapytaj o produkt

62,75 zł z VAT
51,02 zł netto
przechowalnia

Typ1x2
Obsługiwane fale1310/1550nm
Typ włóknaSMF-28e (0.9mm)
Stosunek podziału40:60
Główna specyfikacja1310nm1550nm
IL(dB)PDL(dB)IL(dB)PDL(dB)
Wydajność1 (60%) czerwony2.410.022.050.08
Wydajność2 (40%) niebieski3.920.074.140.05
Straty odbiciowe>=50Temperatura pracy-40°C do +85°C
Kierunkowość>=50Temperatura przechowywania-40°C do +85°C
Długość włókna (m)>=1Wymiar obudowy (mm)3x54
KonnektorSC/APC


Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl