Towar dnia

OTDR Grandway FHO5000-M21 (850/1300nm, 19/21dB)

Cena: 15 982,47 zł z VAT
12 993,88 zł netto
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli
  • Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

SFP Dual OPTEC, 1.25G, SM LC, 22dB (40km), TX1550, DDM (GLC-ZX-SM)

SFP Dual OPTEC, 1.25G, SM LC, 22dB (40km), TX1550, DDM (GLC-ZX-SM)

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: SFP1G-DF-SM-040-LC-TX55DZapytaj o produkt

217,87 zł z VAT
177,13 zł netto
przechowalnia

Port2x 1.25 Gbps LC SM
Długość fali TX1550 nm
Długość fali RX1550 nm
Zasięg portu40 km
Okablowanie portu8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM)nie
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*)tak
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji36 miesięcy

DDM - Digital Diagnostic Monitor (kompatybilne z Cisco DOM – Digital Optical Monitoring). Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.
Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

  

Moduł może być stosowany jako zamiennik:

Cisco GLC-LH-SM

3Com 3CSFP92

Huawei SFP-GE-LH40-SM1550

Nortel AA1419015
Foundry E1MG-LX
Enterasys MGBIC-LC09
Netgare AGM732F
Edge-Core ET4201-LX
Juniper JX-SFP-1GE-LX
Alcatel SFP-GIG-LX
D-Link DEM-310GT
ALLIED AT-G8LX40
Extreme Networks 10052
HP J4859B J4859A J4859C
RIVERSTONE SFPGE-19
Blackbox LBG200C-SLC
AVAYA 108873258
Linksys MGBLH1
PacketFront SFP-1000BASE-LX
Intel TXN22120
Marconi SFP-GE-LXLC
DELL 1000-LX
ZTE SFP-GE-S40K
ZyXEL SFP-LHX1310-40
MiLan MIL-SFP-LX10
Brocade XBR-000077
Planet MGB-LX
SMC SMCBGLSCX1
TrendNET TEG-MGBS10
Telco BTI-MGBIC-GLX-LC

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl