• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON/GEPON HG8540M (1xGE, 3xFE, 1xGPON) (SC/UPC)

ONT GPON/GEPON HG8540M (1xGE, 3xFE, 1xGPON) (SC/UPC)

Producent: OEMDostępność: Dostępny

Kod produktu: H-GPON-HG8540M-1G3FUZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

ONT GPON/GEPON HG8540M - urządzenie wyposażone w 1 port Ethernet Gigabitowy, 3 porty Fast Ethernet, 1 port GPON klasy B+ (z możliwością przestawienia czułości do klasy C+).
Został wyposażony w funkcje zabezpieczające takie jak firewall oraz filtrowanie oparte na adresach MAC/UP/URL. 
Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH. 

Dane: 
Wymiar:
- 177.0x138.5x28.0mm
Waga:
- 200g
Zasilacz:
-12V, 500mA

Zastosowanie i funkcje: 
- 1 port Ethernet GE
- 3 porty Ethernet FE 
- 1 port GPON (SCU) z możliwością przeprogramowania na GEPON
- Czułość lasera w standardzie B+, z możliwością przestawienia do klasy C+
- Wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
- Wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS) i wsparcie dla usługi No-IP
- Wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ, zapory sieciowej (firewall)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl