• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

OLT GPON H807GPBH 8xGPON Card (SFP B+/C+/C++)

OLT GPON H807GPBH 8xGPON Card (SFP B+/C+/C++)

Producent: OEMDostępność: Dostępny

Kod produktu: OLT-GPBH-HUAWEI-UZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

OLT GPON H807GPBH 8xGPON Card (SFP B+/C+/C++) - karta do użycia z OLT MA5683T, MA5680T oraz MA5608T.

Specyfikacja techniczna:
• Podział: 1:128
• Prędkość transmisji: 2.49Gbit/s
• Prędkość odbioru: 1.24Gbit/s
• Typ złącza: SC/PC
• Wsparcie standardów: ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl