• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Patchcord OPTIX Mini LSZH W-NOTKSdD GOLD SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX 20M

Patchcord OPTIX Mini LSZH W-NOTKSdD GOLD SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX 20M

Producent: OptixDostępność: W magazynie (24h)

Kod produktu: GS-SCA-SCU-MINI3-20PZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Możliwość wyprodukowania patchcordu o dowolnej długości (maks. 1000m) i dowolnej konfiguracji konektorów (SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, FC/APC, FC/UPC, E2000/APC, E2000/UPC, SC/UPC MM, LC/UPC MM).

OPTIX Mini LSZH W-NOTKSdD GOLD - wysokiej jakości Patchcord w wersji simplex (jednowłóknowej), w swej budowie oparty na bazie kabla OPTIX cable Mini LSZH W-NOTKSdD 1x9/125 ITU-T G.657B3. Wyposażony został w wyselekcjonowane konektory klasy GOLD o najlepszych parametrach.  

Wykorzystanie włókna w standardzie ITU-T G.657B3 umożliwia instalacje w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia (nawet do 5mm) takich jak mufy, przełącznice, wąskie koryta kablowe czy załamania tras kablowych. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Odporność na zgniatanie (długotrwałe): 100 [N/10cm]
Odporność na zgniatanie (krótkotrwałe): 500 [N/10cm]

Nasze patchcordy występują w 3 standardach włókien jednomodowych:
- G.652D z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 30mm
- G.657A2 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 7.5mm
- G.657B3 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 5mm


Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl