• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON F660 v3.0 (1xGE, 3xFE, 2xFX, 1xGPON, WIFI, 1xUSB) (SC/UPC)

ONT GPON F660 v3.0 (1xGE, 3xFE, 2xFX, 1xGPON, WIFI, 1xUSB) (SC/UPC)

Producent: OEMDostępność: W magazynie (24h)

Kod produktu: ONU-F660-UZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

ONT GPON F660 - urządzenie wyposażone w 1 port Ethernet Gigabitowe, 3 porty Fast Ethernet, 1 port GPON klasy B+, WIFI, oraz 2 porty telefoniczne. Ponadto wyposażone w przycisk WPS. Może transmitować sieć bezprzewodową, jest zgodne ze standardami IEEE 802.11 B/G/N. Został wyposażony w funkcje zabezpieczające takie jak firewall oraz filtrowanie oparte na adresach MAC/UP/URL. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH. 

Dane: 
Wymiar: 
- 199.0x150.0x35.0mm
Waga:
- 250g
Zasilacz:
- 12V, 2A

Zastosowanie i funkcje: 
- Technologia 2×2 MIMO
- 1 port Ethernet GE
- 3 porty Fast Ethernet 
- 1 port GPON (SCU)
- 2 porty FX
- Wsparcie dla WPS
- Wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
- Wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS)
- Wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ, zapory sieciowej (firewall)
- Sieć bezprzewodowa w domu/biurze- transmisja audio i video

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl