• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Logitech Screen Share - urządzenie do udostępniania ekranu

Logitech Screen Share - urządzenie do udostępniania ekranu

Producent: LogitechDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: LOGI-939-001553Zapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

LOGITECH SCREEN SHARE

Urządzenie Logitech Screen Share umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie zawartości przy użyciu dowolnego komputera w sali konferencyjnej. Aby rozpocząć udostępnianie, po prostu podłącz laptop lub tablet przez złącze HDMI: nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, wprowadzać hasła, ani nawet łączyć się z Internetem. Urządzenie Logitech Screen Share eliminuje problemy z prezentowaniem slajdów, arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów i nagrań wideo podczas spotkań online, a dodatkowo jest dostępne w przystępnej cenie pozwalającej wyposażyć w nie każdy pokój konferencyjny.

NATYCHMIASTOWE UDOSTĘPNIANIE

Wystarczy podłączyć. Czy nie tak powinno działać udostępnianie zawartości? Bez ciągłego sprawdzania identyfikatora spotkania lub kodu parowania. Bez przełączania źródeł wejściowych i zmiany pilotów. Nie trzeba się niczego uczyć, instalować oprogramowania, ani nawet łączyć się z Internetem. Wystarczy połączyć się i rozpocząć prezentację.

UDOSTĘPNIANIE NA KAŻDYM SPOTKANIU

Nie pozostawiaj zdalnych współpracowników bez dostępu do ważnych informacji. Urządzenie Logitech Screen Share współpracuje z serwisami Zoom®, Skype™ dla firm, WebEx, BlueJeans i innymi usługami do obsługi spotkań, które umożliwiają udostępnianie treści.

NIEWIELKIE URZĄDZENIE O DUŻYCH MOŻLIWOŚCIACH

Zaskakująco niewielkie urządzenie Screen Share, które wyposażono w technologię kodowania wideo, (1) łączy się z komputerem obsługującym salę konferencyjną przez port USB i (2) zapewnia wejście HDMI do natychmiastowego udostępniania zawartości.

DODATKOWE FUNKCJE:


• Projekcja na ekranie w sali
Koniec tłoczenia się wokół laptopa! Po prostu podłącz swoje urządzenie do urządzenia Logitech Screen Share, aby pokazywać prezentacje, arkusze kalkulacyjne, dokumenty i filmy na wyświetlaczu w sali.

• Ostry obraz i krótki czas reakcji
Przeskakujące kursory i migające ekrany frustrują uczestników i zakłócają przebieg spotkania. Dzięki połączeniu HDMI o bardzo niskim opóźnieniu i wbudowanej technologii przetwarzania wideo urządzenie Logitech Screen Share zapewnia ostry obraz i krótki czas reakcji podczas każdego spotkania. Oznacza to naturalną nawigację, natychmiastowe wyświetlanie pisanego tekstu, płynne przewijanie i wyświetlanie obrazu w jakości HD 1080p przy maks. 30 kl./s.

• Obsługa adapterów i urządzeń mobilnych
W przypadku urządzeń bez wbudowanego portu HDMI wystarczy podłączyć odpowiedni adapter. Umożliwia to udostępnianie zawartości z dowolnego urządzenia z wyjściem wideo, co obejmuje smartfony, tablety, ultrabooki, aparaty cyfrowe i odtwarzacze multimedialne.

• Ludzie i treści
Aplikacja Screen Share działa na komputerze w sali konferencyjnej, aby ułatwić udostępnianie zawartości podczas spotkań online. Ponieważ rejestrowanie obrazu i dźwięku w pomieszczeniu pozostaje aktywne, osoby prowadzące prezentację mogą udostępniać zawartość, w tym filmy z dźwiękiem, i nie wpłynie to na możliwość ich zobaczenia ani usłyszenia przez uczestników.

• Obraz i dźwięk w wysokiej rozdzielczości
Przedstaw wstępną wersję swojego najnowszego projektu wideo. Uzyskaj opinie na temat dotychczasowych efektów pracy. Zaprezentuj swoje portfolio z serwisów YouTube i Vimeo. Dzięki obsłudze przesyłania obrazu i dźwięku o wysokiej rozdzielczości przez złącze HDMI urządzenie Logitech Screen Share pozwala prezentować filmy zgodnie z zamierzeniami twórców.

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl