• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 0.5M

Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 0.5M

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: S-SCA-SCA-SM657A-0.5Zapytaj o produkt

14,02 zł z VAT
11,40 zł netto
przechowalnia

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji SIMPLEX (jednowłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.657A2. Patchcordy z włóknem G657A2 można stosować w instalacjach wymagających zredukowanego promienia gięcia, zachowując stały poziom tłumienności.

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl