• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

OTDR NISSAI XB420-D24 1310/1550nm, 24/22dB (VFL,LS,OPM)

OTDR NISSAI XB420-D24 1310/1550nm, 24/22dB (VFL,LS,OPM)

Producent: NissaiDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: OTDR-NISSXB420-D24Zapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

OTDR NISSAI XB420-D24 1310/1550nm, 24/22dB (VFL,LS,OPM) urządzenie pomiarowe świetnie sprawdzające się przy pomiarach światłowodowych i wykrywaniu błędów w systemach budowy i komunikacji sieci optycznych. Cechuje się łatwością w użyciu, wielofunkcyjnością oraz niewielkim rozmiarem.


Główne cechy:
- Fala SM: 1310/1550nm, 24/22dB, 
- Uniwersalny port optyczny 2.5mm dla złącz VFL i OPM,
- Port optyczny FC/UPC (możliwość zmiany na SC/UPC) dla złącza OTDR 1310/1550nm,
- Przystosowany do pracy w trudnych warunkach,
- Niewielkie wymiary,
- Niewielka waga,
- 4.3" calowy kolorowy wyświetlacz,
- Intuicyjne menu,
- Poręczny, przyjemny w użytkowaniu,
- VFL (wizualny lokalizator uszkodzeń),
- LS (źródło światła),
- OPM (miernik mocy optycznej),
- Wyposażone w Event Map ułatwiające lokalizowanie zdarzeń.


Specyfikacja:

OTDR

Model

XB420-D22

XB420-D24

XB420-D26

Wavelength

1310/1550nm

1310/1550nm

1310/1550nm

Dynamic Range

22/20dB

24/22dB

26/24dB

Fiber Type

SMF

Event Dead Zone

1.2m

Attenuation Dead Zone

5.5m

Measurement Range

100m, 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km, 60km, 90km

Measurement Pulse Width

5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1µs, 2µs, 5µs, 10µs

Ranging Accuracy

±(0.5+Range×3×10-5+sampling resolution) (Excluding refractive index error)

Sampling Resolution

Minimum 0.2m

Sampling Points

64,000 points

Linearity

≤0.05dB/dB

Loss Threshold

0.01dB

Loss Resolution

0.001dB

Range resolution

0.01m

Refracton Setting

1.2000~1.5999, 0.0001 step

File Format

SOR standard file format

Laser Safety Level

Class II

Adapter

FC/UPC (Interchangeable SC adapter)

Language

English, Spanish, Russian, French, Portuguese, Korean, Italian, Vietnamese


OPM

Wavelength Range (±20nm)

800~1700nm

Calibrated Wavelength

850/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm

Test Range

Type A: -70~+10dBm (default); Type B: -50~+26dBm (optional)

Resolution

0.01dB

Uncertainty

±5%

Connector

Universal 2.5mm (FC/SC/ST)


OLS

Emitter Type

FP-LD

Working Wavelength

1310/1550nm±20nm

Output Power

≥-5dBm

Modulation Frequency

CW/270/1k/2kHz

Accuracy

CW, ±0.5dB/15min (Test after 15 minutes of preheating)

Connector

FC/UPC (Interchangeable SC adapter)

* The wavelength of Optical Light Source is the same as OTDR wavelength
* Optical Light Source shares the same fiber port as OTDR port


VFL

Wavelength (±20nm)

650nm

Power

≥10mW, Class III B

Mode

CW/2Hz

Connector

Universal 2.5mm (FC/SC/ST)


RJ45 sequence

Test Range

300m


Other Specification

Display

4.3 inch full-view capacitive touch screen, support multi-touch, TFT 800×480 resolution

CPU Frequency

1GHz

Power Supply

AC/DC adapter: AC: 100~240V, 50/60Hz, 9V, 2A
Lithium battery: 3.7V 5,200mAh

Battery Standby Life

≥10h

Battery Working Hours

≥8h (backlight off)

Battery Charging Time

3 hours with power adapter
10 hours with USB cable

Data Interface

2×USB (Type A×1, Micro USB×1), 16Gb SD card

Data Storage

100,000 curves; 1Gb DDR and 8Gb memory card

Weight

560g (including battery)

Size

175×105×45mm

Operating Temperature

-10 ~ +55°C

Storage Temperature

-20 ~ +80°C

Relative Humidity

<95% Non-condensation


W skład zestawu wchodzi:
- urządzenie OTDR NISSAI XB420-D24,
- wymienny adapter SC/UPC,
- instrukcja obsługi,
- certyfikat,
- kabel USB - mini USB,
- ładowarka,
- pokrowiec,
- pasek na ramię do pokrowca.

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl