• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

palmOTDR-Gamma Light (1310/1550nm, 32/30dB)

palmOTDR-Gamma Light (1310/1550nm, 32/30dB)

Producent: SvpriborDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: palmOTDR-1315GLZapytaj o produkt

20 055,20 zł z VAT
16 305,04 zł netto
przechowalnia

Dual Wavelength SM OTDR: Color TFT LCD Touch Screen, 1310/1550nm, 32/30dB; Event Dead-zone: 3m; Attenuation Dead-zone: 10m; USB Data Ports; FC/UPC Optical Connector; Ethernet analyzer, IP Test (Ping, IPTV).

Karta Gamma Light:          Instrukcja Obsługi Gamma Light:     

    

 

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl