• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Splitter PLC SC/APC OPTO, SM 2.0mm, 1x32 (ABS BOX)

Splitter PLC SC/APC OPTO, SM 2.0mm, 1x32 (ABS BOX)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: SO-PLC1x32-SCA-ABSZapytaj o produkt

218,73 zł z VAT
177,83 zł netto
przechowalnia

Splitery światłowodowe PLC renomowanej marki OPTO, to pasywne elementy przeznaczone do budowania sieci optycznych EPON i GPON. Splittery dzielą sygnał optyczny na 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 równe porty wyjściowe (w zależności od rodzaju splittera). Dzięki zastosowaniu wytrzymałej obudowy ABS splittery cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Włókna w standardzie G657A2 w żółtej otulinie o średnicy 2mm i długości 1 metra.  

Stosując splittery optyczne możemy uzyskać topologię sieci opartą o strukturę punkt – wielopunkt, co z kolei pozwala na wykorzystanie jednego włókna światłowodowego do podłączenia większej ilości klientów.



Podział :

1x32

Zakres pracy :

1260~1650nm

Typ włókna :

SM G.657A2 (2.0mm 1m Cable)

Max. Insertion Loss 

(maksymalne straty wtrąceniowe) :

< 17.0 dB

Max. Uniformity

 (maksymalna nierównomierność podziału) :

< 1.6 dB

Max. Polarization Dependent Loss 

(maksymalna strata zależna od polaryzacji) :

< 0.3 dB

Min. Return Loss 

(minimalne straty odbiciowe) :

> 55 dB

Kierunkowość :

> 55 dB

Temperatura pracy :

-40 do +85 °C

Wymiary :

18x115x140mm

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl