• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

palmOTDR-VISA USB M2 (1550nm, 27dB)

palmOTDR-VISA USB M2 (1550nm, 27dB)

Producent: SvpriborDostępność: Dostępny

Kod produktu: palmOTDR-1550VUM2Zapytaj o produkt

7 969,99 zł z VAT
6 479,67 zł netto
przechowalnia

Dual Wavelength SM OTDR: 1550nm, 27dB; Event Dead-zone: 3m; Attenuation Dead-zone: 10m; USB Data Ports; FC/UPC Optical Connector.

Karta VISA:

Instrukcja Obsługi VISA:

Program do obsługi wyników (WIN):   setupVisaViewer.exe

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl