• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

SFP+ WDM OPTEC, 10G, SM LC, 21dB DFB/APD (60km), TX1270/RX1330, DDM

SFP+ WDM OPTEC, 10G, SM LC, 21dB DFB/APD (60km), TX1270/RX1330, DDM

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: SFP+10G-WDM-SM-060-LC-TX2Zapytaj o produkt

3 264,64 zł z VAT
2 654,18 zł netto
przechowalnia

Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1270
Długość fali RX 1330
Zasięg portu 21dB DFB/APD (~60km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*) tak
Typ modułu
SFP+
Okres gwarancji 36 miesięcy

DDM - Digital Diagnostic Monitor (kompatybilne z Cisco DOM – Digital Optical Monitoring). Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.
Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl