• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

SFP WDM OPTEC, 155M, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550, DDM (GLC-100BX-U)

SFP WDM OPTEC, 155M, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550, DDM (GLC-100BX-U)

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: SFP155M-WDMSM-SC-020-TX3DZapytaj o produkt

71,61 zł z VAT
58,22 zł netto
przechowalnia

Port 1x 155 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 20 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostic Monitoring (DDM*) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji
36 miesięcy

DDM - Digital Diagnostic Monitor (kompatybilne z Cisco DOM – Digital Optical Monitoring). Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.
Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl