• Biuro:
  • tel.: +48 32 700 69 00
  • tel.: +48 32 700 69 01
  • tel.: +48 32 700 69 02
  • fax.: +48 32 720 54 51
  • biuro@xbest.pl

CWDM Mux/Demux OPTO, 2CH(nm), 1 transmission/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

CWDM Mux/Demux OPTO, 2CH(nm), 1 transmission/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: CWDM-2CH-1T1F-LCU-ABSZapytaj o produkt

386,50 zł z VAT
314,23 zł netto
przechowalnia


Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 700 69 00 do 02

fax.: +48 32 20 54 51

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl