Karabińczyk bez zabezpieczenia 70x7mm ocynk
Karabińczyk bez zabezpieczenia 70x7 mm ocynk to uniwersalny element montażowy przeznaczony do szybkiego mocowania oraz łączenia lin, przewodów, łańcuchów i innych akcesoriów. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali ocynkowanej charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na jego zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
Karabińczyk wyposażono w precyzyjne ząbkowe zamknięcie, które zwiększa sztywność konstrukcji i ogranicza ryzyko odkształceń podczas użytkowania. Dodatkowo zapobiega przypadkowemu wyślizgiwaniu się liny lub innych mocowanych elementów, zapewniając pewne i stabilne połączenie.
Produkt znajduje zastosowanie w pracach montażowych, instalacyjnych, budowlanych, warsztatowych oraz w codziennym użytkowaniu, wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i niezawodne mocowanie.
Najważniejsze cechy produktu:
- Wykonany z wytrzymałej stali ocynkowanej
- Wysoka odporność na korozję i warunki atmosferyczne
- Precyzyjne ząbkowe zamknięcie zwiększające trwałość konstrukcji
- Uniwersalne zastosowanie do mocowania lin, przewodów, łańcuchów i akcesoriów
- Szybki i wygodny montaż oraz demontaż.
| Wymiary | 70.2 × 33.5 mm |
| Grubość stali | 6.2 - 6.6 mm |
| Średnica wewnętrzna dużego oczka | 20.5 mm |
| Średnica wewnętrzna małego oczka | 10.6 mm |
| Średnica wewnętrzna przy zwężeniu | 9.4 mm |
| Waga | 37 g |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Producent | Telcom |
|---|




