Stripper do włókien Miller Tri-Hole CFS-3 1.6-3.0 mm (250 µm, 900 µm)

Na zamówienie
SKU
S-M-CFS3
0,00 zł netto 0,00 zł z VAT 23%

Stripper Miller Tri-Hole CFS-3 to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do precyzyjnego przygotowania włókien światłowodowych przed procesem spawania lub terminacji. Dzięki konstrukcji z trzema precyzyjnymi otworami roboczymi umożliwia szybkie i bezpieczne usuwanie kolejnych warstw kabla światłowodowego, bez ryzyka uszkodzenia włókna.

Narzędzie pozwala na zdejmowanie płaszcza zewnętrznego kabli o średnicy 1.6-3.0 mm, usuwanie buforów 900 µm oraz powłoki 250 µm, a także odsłanianie włókna o średnicy 125 µm. Fabryczne ustawienie ostrzy eliminuje konieczność regulacji i zapewnia bezpieczną pracę, chroniąc delikatne włókno przed uszkodzeniem.

Ergonomiczna rękojeść gwarantuje komfort użytkowania nawet podczas długotrwałej pracy, natomiast sprężyna powrotna automatycznie otwiera narzędzie po każdym użyciu, zwiększając wygodę i tempo pracy instalatora. Stripper CFS-3 doskonale sprawdza się przy obsłudze kabli światłowodowych o niewielkiej średnicy, w tym popularnych kabli typu drop stosowanych w sieciach FTTH.

Solidna konstrukcja oraz precyzja wykonania sprawiają, że jest to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi w pracach instalacyjnych i serwisowych w sieciach światłowodowych.


Najważniejsze cechy:

  • Trzy funkcje w jednym narzędziu (250 µm, 900 µm, 1.6-3.0 mm)
  • Precyzyjne odsłanianie włókna światłowodowego 125 µm
  • Fabrycznie ustawione ostrza - brak konieczności regulacji
  • Ochrona włókna przed uszkodzeniem podczas pracy
  • Sprężyna powrotna ułatwiająca obsługę
  • Ergonomiczny i wygodny uchwyt
  • Idealny do kabli światłowodowych typu drop i FTTH.

Parametry techniczne:

  • Długość: 152.4 mm
  • Waga: 113 g.
Specyfikacja
Producent MILLER
Back to Top